poster

E premte e frikshme

Freaky Friday (2003)

Fantazi, Romancë, Komedi, Familjar, Muzikë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mark Waters

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(35 Voto)

PëRMBLEDHJE

Doktoresha Tes e vajza e saj adoleshente Ana ndryshojne nga çdo gje, ne veshje, ne krehjen e flokeve, ne gjithçka. Por, nje te premte, nje magji do ndryshoje jetet e tyre. Ne mengjes ato do ta gjejne veten te burgosura ne trupin e njera-tjetres.

Fotot

E premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshmeE premte e frikshme

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Goditur nga një yll (2010)

  image
  Kristofor është adoleshenti më i adhuruar në të gjithë Hollivudin. Ëndrra më e madhe e Sarës, është të takohet një herë me të. Fati do, që takimi të ndodhë, por...
 • Flinstonët në Viva Rok Vegas (2000)

  image
  Flintstones dhe Rubbles do të shkoinë në Rock Vegas, ku Wilma Slaghoople përndiqet nga playboy Chip Rockefeller.
 • Princi dhe unë (2004)

  image
  Një histori dashurie përrallë mbi një studente të ardhshme mjeksie e cila bie në dashuri me një princ Danez i cili refuzon të…
 • Babai i nuses 1 (1991)

  image
  Steve Martin. George e Nina janë prindërit e Annie që do të martohet. George është një baba shumë nervoz dhe i tensionuar, aspak i përgatitur me faktin që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.