PëRMBLEDHJE

A young boy confined to a wheelchair finds a lost alien creature and helps him return to his home and learn many magical things in the process.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fëmijët nga planeti 62-F (2016)

  image
  Një grup fëmijësh gjejnë informacion të klasifikuar nga NASA mbi një objekt nga një Planet tjetër. Sëbashku ata vendosin që të gjejnë një mënyrë sesi t'ja kthejnë...
 • Malefisent 2: Padronia e së keqes (2019)

  image
  Angelina Jolie, Elle Fanning. Film kandidat për çmim Oskar. Lidhja e dashurisë mes Maleficentit dhe Aurorës lëkundet kur një luftë e re e madhe sprovon...
 • Herri Poter dhe guri filozofik (2001)

  image
  Nje djale i vogel i cili per te perfeksionuar magjine vazhdon shkollen, ku njihet me shume moshatare qe edhe ata kishin te njejten dhunti. Shume te papritura dhe...
 • Ishulli i dinosaurëve (2014)

  image
  Pasi avioni në të cilin ndodhej, futet në një stuhi të furishme, një djalë përfundon në një ishull të çuditshëm dinosaurësh që 'mbledh' krijesa dhe objekte nga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.