PëRMBLEDHJE

Një milionere që ndodhet në shtratin e vdekjes, e transferon shpirtin në trupin e një gruaje të re. Megjithatë, diçka nuk shkon siç duhet dhe ajo e gjen veten në trupin e avokatit të saj.

Fotot

Në Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me ArmikenNë Shtrat Me Armiken

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Purple Rose of Cairo (1985)

  image
  Cecilia is a waitress in New Jersey during the Depression and is searching for an escape from her dreary life. Tom Baxter is a dashing young archaeologist in the...
 • Punë djali vajze (2006)

  image
  S.Armstrong, K.Zegers. Nell-i dhe Woody, pasi debatuan me zjarr përpara një statuje azteke në muze, e gjejnë veten të burgosur në trupin e tjetrit. Për t'u kthyer...
 • Fati Im (2006)

  image
  Lindsey Lohan, Chris Pine. Jeta e një vajze të re, fatlume në gjithçka që bënte, do të ndryshojë në një çast kur në një festë me maska, ajo puth një djalosh të...
 • Mesnate në Paris (2011)

  image
  Owen Wilson, Rachel McAdams. Filmi Fitues i cmimit Oskar për 'Skenarin më të mirë' në vitin 2012 dhe kandidat për 56 çmime të tjera. Në një udhëtim në Paris, me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.