Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Ishte në kanal:

Italia 1  

Episodi vijues:

e shtunë
05:55
Undateable 2, ep. 1
e shtunë
06:20
Undateable 2, ep. 2
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.