Demir Hyskja

actor

Ditëlindje: 1937

Vdiq: 2016

Aktor:

 1. ...
  Zihni Shaqiri
 2. ...
  Astriti
 3. 3. Gjurma (1970), Film
  ...
  dr. Agimi
 4. ...
  Shoferi
 5. ...
  Vëllai i dhëndërir
 6. ...
  Kometa
 7. ...
  Skënderi
 8. ...
  Mali
 9. ...
  Halimi
 10. ...
  Ibrahim beu
 11. ...
  I shoqi i Besës
 12. ...
  usta Miti
 13. ...
  Vëllai i dhëndërir
 14. ...
  Babai i Ramizit
 15. ...
  Babai i Ramizit
 16. ...
  Mësuesi
 17. 19. Shokët (1982), Film
  ...
  Drejtori
 18. ...
  Sezaiu
 19. ...
  Kolin Stringari
 20. ...
  Xha Hamiti

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.