Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(59 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mark Ruffalo, Anne Hathaway. Frymëzuar nga një histori e vërtetë tronditëse. Një avokat rrezikon gjithçka për të treguar të vërtetën që lidh numrin në rritje të vdekjeve të pashpjegueshme me një nga korporatat më të mëdha në botë.

Fotot

Ujërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndoturaUjërat e ndotura

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbi bazën e seksit (2018)

  image
  Kandidate për çmim 'Oskar' Felicity Jones. Historia e vërtetë frymëzuese e avoketes së re Ruth Bader, e cila paraqiti një çështje revolucionare pëpara Gjykatës së...
 • Ambasadori i Bernës (2014)

  image
  Një tregim imagjinar i sulmit të vitit 1958 kundër ambasadës hungareze në Bernë. Bazuar në një histori të vërtetë për pasojat e revolucionit hungarez të vitit 1956.
 • Shpëthimi I Linkolnit (2013)

  image
  Historia e vërtetë mbi Abraham Linkolnin dhe truprojën e tij, marshalin amerikan Vord Hil Lamon. Ky film unik është zbukuruar me lokacionet që janë të krijuara në...
 • Spenser: Sekreti i princeshës Diana (2021)

  image
  Kristen Stewart, kandidate për cmimin Oskar 2022, në rolin e Princeshë Dianës. Vigjilja e Krishtlindjeve, Princeshë Diana mbërrin vonë në Sandringham, për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.