ИЗВОР НА НОВОСТИ: Кафе пауза

ТВ серија: Поврзување (Bonding)

10 историски филмови кои погрешно го прикажале минатото

Филм: Хелбој (Hellboy)

ТВ серија: Црно лето (Black Summer)

9-те најпозитивни филмови за 2019-та година

ТВ серија: Љубов, смрт и роботи (Love, Death & Robots)

11 одлични филмови што Оскарите ги игнорираа, но на критичарите и гледачите им се допаднаа

ТВ серија: После живот (After Life)

Филм: Капетанка Марвел (Captain Marvel)

ТВ серија: Руска кукла (Russian Doll)

ТВ серија: Академијата Чадор (The Umbrella Academy)

Филм: Алита: Борбениот Ангел (Alita: Battle Angel)

ТВ серија: Ти (You)

ТВ серија: Ловец на демони (Diablero)

10 филмови кои ќе ви помогнат да заборавите на сè

ТВ серија: Сексуално образование (Sex Education)

12 филмски премиери во 2019-та година што не сакате да ги пропуштите

100-те најдобри ТВ серии на сите времиња

Некои од најдобрите филмови на сите времиња

13 кратки, но интересни серии што ќе ви го привлечат вниманието

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.