ИЗВОР НА НОВОСТИ: Кафе пауза

Филм: Сега или никогаш (Second Act)

10 филмови од 80-тите што ќе ве инспирираат и ќе ве вратат во детството

ТВ серија: Долга песна (The Long Song)

Филм: Смртоносни машини (Mortal Engines)

ТВ серија: Ноќни летачи (Nightflyers)

5 декемвриски филмски премиери што не би сакале да ги пропуштите!

ТВ серија: Принцот од Пеорија (Prince of Peoria)

ТВ серија: Смрт и славејчиња (Death and Nightingales)

Филм: Божиќни хроники (The Christmas Chronicles)

ТВ серија: Ши-Ра и Принцезата на моќта (She-Ra and the Princess of Power)

9 понови француски филмови што секој љубител на киното би требало да ги изгледа

10 највисоко рангирани серии што можеби сте ги испуштиле оваа година

5 ноемвриски филмски премиери што ќе ви го разиграат срцето од возбуда

ТВ серија: Проклетство во куќата Хил (The Haunting of the Hill House)

Филм: Боемска рапсодија (Bohemian Rhapsody)

ТВ серија: Морничавите авантури на Сабрина (The Chilling Adventures of Sabrina)

Филм: Ѕвездата е родена (A Star is Born)

ТВ серија: Волшебнички (Charmed)

За најголемите филмомани: 8-те највисоко рангирани филмови на IMDb

ТВ серија: Добри девојки (Good Girls)

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.