ИЗВОР НА НОВОСТИ: Кафе пауза

7 од најдобрите хорор филмови на сите времиња што ќе ви го покачат адреналинот

3 октомвриски ТВ серии за љубителите на комедија, хорор и криминал

5 филмски премиери во октомври што ќе ве натераат да го посетите најблиското кино

ТВ серија: Манијак (Maniac)

Филм: Џони Инглиш повторно во акција (Johnny English Strikes Again)

ТВ серија: Шегување (Kidding)

Филм: Слатка мала тајна (A Simple Favor)

ТВ серија: Невини (The Innocents)

ТВ серија: Разочарување (Disenchantment)

Филм: Мрачни умови (The Darkest Minds)

ТВ серија: Манифест (Manifest)

10-те најдобри филмови што ги очекуваме оваа есен

Филм: Шпионот што ме откачи (The Spy Who Dumped Me)

ТВ серија: Ложа 49 (Lodge 49)

3 филмски премиери што едвај чекаме да ги гледаме во август

Филм: Невозможна мисија: Последици (Mission: Impossible – Fallout)

ТВ серија: Клоук и Дагер (Cloak and Dagger)

Филм: Ентмен и Осата (Ant-Man and the Wasp)

10 изненадувачки неточни филмови направени според вистински приказни

ТВ серија: Импулс (Impulse)

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.