„Firefly Lane“: Нова серија која е идеална за гледање во друштво со најдобрите пријателки

сабота, 13 февруари 2021 07:00

Американската драмска серија „Firefly Lane“ е создадена врз основа на истоимената книга и серијата ги следи животите на двете најдобри пријателки од моментот кога се запознале во тинејџерските години.
The post

Повеќе

Извор на новости

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.