poster

Delete

Delete (2013)

Режисер: Steve Barron

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

A reporter and a young hacker uncover an artificial intelligence which has become sentient. It has one goal. Self preservation. Humans are trying to destroy it. So it's 'it' or them.

Препораки
  • Тандермени (2013)

    image
    Следете ги двајцата суперхерои близнаци, Фиби и Макс Тандермен, со спротивни личности, кои мора да се снајдат во училиште, со пријателите и со семејството на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.