рејтинг: 7.1/10

Colt Seaver is a combination bounty hunter and stuntman. He drives a big GMC truck with a eagle painted on its hood. He chases after bad guys and returns them to the Los Angeles area. He has two companions, Howie and Jodie. These two companions usually follow Colt in his adventures and sometimes they are on their own.

ПРЕПОРАКИ
 • Борбена ѕвезда Галактика (2004)

  среда
  image
  Култна научно-фантастична авантура за остатоците на човечкиот род кои преживеале по еден разорен нуклеарен напад од страна на вештачката интелигенција која се...
 • Инсајдер (2016)

  среда
  image
  Кога братот на Сарп, Умут, исчезнува и се претпоставува дека е мртов, нивната мајка се приврзува со неговиот споменот за цел живот. Сарп се обвинува себеси што го...
 • Краљица ноќи (2016)

  среда
  image
  Селин (Мерyем Узерли) је кќи Францускиње и Турчина. Живи с мајком у Француској у градиќу Грассеу. Једнога дана упозна младог и згодног Картала (Мурат Yилдирим)...
 • Вајнона Ерп (2016)

  среда
  image
  Уочи свог 27. роѓендана, Вајнона Ерп, потомак сјајног револвераша Вајата Ерпа, невољно се враќа у свој родни град због легендарне породичне клетве. Вајнона је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.