poster

Људско оружје

Human Weapon (2007)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.3/10

The ultimate search of a Human Weapon, each episode of Human Weapon charts an expedition through foreign continents, famous cities, exotic villages, back alleys and lush landscapes.

ПРЕПОРАКИ
 • Спортска ривалства

  image
 • Најголеми реки на планетата земја (2019)

  image
  Путујте од извора до ушќа дуж трију култних свјетских ријека - Амазоне, Нила и Миссиссиппија. Ријеке су артерије нашега планета у којима тече највреднија роба -...
 • Еуфорија (2019)

  image
  Драмската серија „Еуфорија“ ни прикажува група средношколци и нивните љубови и пријателства во светот полн со дрога, секс, трауми и социјални медиуми. Актерката и...
 • Момците од Медисон (2007)

  image
  Сместен во 60-тите во Њујорк, „Момците од Медисон“ ја истражуваат гламурозната и од его движената „златна епоха“ на рекламите, каде што секој продава нешто и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.