СОДРЖИНА

Мартино је млади ентомолог у сентименталној кризи. Одлучује да се врати у Рим и пронаѓе свог вољеног стрица. Након доласка, стриц моли Мартина да причува дете неких пријатеља.

Слики

Романса во Рим

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Жикина династија 3 (1988)

  image
  После саобраќајне несреќе, Жика и Милан повреѓени доспевају у болницу која је под принудном управом. Болница је претрпана и у хаотичном стању. Да би избегли...
 • Збогум СССР (2020)

  image
  Овде се прикажани последните денови на Советскиот Сојуз преку сеќавањата од детството на Јоханес. Приказната го следи ексцентричното семејство на нивните диви...
 • Најлоша ноќ во животот (2014)

  image
  Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и...
 • Диктаторот (2012)

  image
  Херојска приказна за северноафрикански диктатор (Саша Барон Коен), кој го ризикува својот живот за да обезбеди никогаш да не дојде демократијата во неговата земја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.