рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 7.83/10
(18 гласови)

СОДРЖИНА

По љубовната афера, писател и сопругата на неговиот најдобар пријател случајно повторно се среќаваат и тогаш се разгорува неговата опседнатост со неа. Во главните улоги: Ралф Фајнс и Џулиен Мур.

Слики

Sony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionКрајот на една афера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Oshëtimë në bregdet (1966)

  денес
  image
 • Лето на обалама Мисисипија (2012)

  денес
  image
  Радња прати двојицу дечака који се на једном осртвцету у реци Арканзас сусреќу са мистериозним бегунцем.
 • Светот на соништата (1998)

  денес
  image
  Крис Нилсон умира и стигнува во рај кој е поубав од што можел да замисли. Едно нешто недостига, неговата сопруга, Ени. Во меѓувреме, по неговата смрт, таа се...
 • Pesha e kohës (1988)

  денес
  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.