рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 5.7/10
(3 гласови)

Содржина

Млади студент музике долази у хотел где га замене за познатог диригента, што изазива низ комичних неспоразума.

Слики

Срешќемо се вечерас

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мир, љубов и недоразбирање (2011)

  image
  Даен е строга адвокатка и припадничка на републиканците. Таа живее во Менхетен со своите две деца тинејџери, Зои и Џејк. Бракот на Даен со Марк пропаднал и откако...
 • Заувијек моја (2018)

  image
  Након што је десетљеќима био одсутан, цоунтрy пјевач враќа се куќи тражеќи љубав коју је оставио иза себе.
 • Организатор на свадби (2001)

  image
  Организаторката на свадби Мери е амбициона девојка, посветена на работата. Еден ден таа ќе доживее несреќа на улица. Младиот и згоден доктор Стив Едисон ќе ѝ...
 • Како се пишува љубов (2014)

  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.