poster

Интегритетот на Џозеф Чејмберс

The Integrity of Joseph Chambers (2022)

Режисер: Robert Machoian

рејтинг: 5.7/10

Содржина

Продавачот на осигурување и семеен човек Џозеф Чемберс сака да стекне вештини за да може да се грижи за своето семејство во случај на апокалипса. Тој одлучува да оди сам на лов на елени за првпат досега, и покрај приговорите на неговата сопруга. Тргнувајќи во планините со позајмена пушка, Џо бесцелно талка низ шумата во потрага по елени. Меѓутоа, неговата здодевност е краткотрајна, кога ненадејно, Џо доживува трауматично искуство. Она што започнува како експеримент за да се докаже како способен татко и сопруг се претвора во кошмар бидејќи Џо се наоѓа пред ужасен избор што мора да го направи.

Слики

Интегритетот на Џозеф Чејмберс

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.