poster

Алигаторот албино

Albino Alligator (1996)

Криминал, Драма, Трилер | САД, Франција
Режисер: Kevin Spacey
Tring Life | 20.5.24 | 08:20

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(13 гласови)

Содржина

Додека бегаат од неуспешен обид за грабеж, тројцата крадци ги опкружува полиција во бар во Њу Орлеанс, меѓутоа, полицијата не ги бара нив.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Најбараниот човек (2014)

  image
  Млад Чеченец и посветен муслиман пристигнува во Хамбург и предизвикува сомнеж во германската шпионска заедница поради можна поврзаност со исламските милитанти....
 • Доста је било (2002)

  image
  Жена открива да човек из њених снова уствари није оно за шта се представља. Она и њена ќерка покушавају да побегну уз помоќ њеног бившег дечка али муж почиње да...
 • Товарот на вината (2014)

  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Панична соба (2002)

  image
  Трилер со Џоди Фостер во улогата на мајка заробена во мала соба во својот њујоршки дом со малата ќерка додека тројца натрапници брутално го напаѓаат нивниот дом.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.