YONCA CEVHER

Актерот:

 1. ...
  Nazan
 2. 2. Дила (2012), серија
  ...
  Sultan Barazoglu
 3. 3. 1001 Nok (2006), серија
  ...
  Füsun Evliyaoglu

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.