SERGE FRYDMAN

Режисер:

Сцеарист:

 1. 4. Амазон (2000), филм
  ...
  (dialogue)
 2. ...
  (idea)
 3. ...
  (collaboration)
 4. 8. Побуна (2011), филм
  ...
  (with the participation of)
 5. 9. Guilty (2011), филм
  ...
  (collaboration)
 6. ...
  (scenario, adaptation and dialogue)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.