Lucia Guzzardi

actor

Актерот:

 1. ...
  Gianna
 2. ...
  Madame Giry
 3. ...
  Maria
 4. ...
  Lavandaia
 5. ...
  Italian Woman
 6. ...
  Nonna Anna
 7. ...
  Landlady
 8. ...
  Iolanda
 9. 11. Forever young (2016), филм
 10. ...
  La nonna
 11. ...
  Zia Nanna

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.