Zef Nikolla

actor

Актерот:

  1. 2. Lumë drite (1975), филм
    ...
    Drejtori
  2. 4. Besa e kuqe (1982), филм
    ...
    Marku

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.