Set in a young America still reeling from the Civil War, The Pinkertons follows Allan Pinkerton—founder of Pinkerton's National Detective Agency— his son, William, and America’s first female detective, Kate Warne, as they solve crimes throughout the “Wild West” of the 1860s.

Transmetimet në kanale:

HTV1  

Episodi vijues:

29.6.24
06:48
The Pinkertons 1, Ep. 1
6.7.24
07:13
The Pinkertons 1, Ep. 2
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.