DAN HARMON

Aktor:

 1. ...
  Birdperson
 2. ...
  Self
 3. ...
  Cartwright

Skenaristi:

 1. ...
  (screenplay)
 2. 2. Grupi (2009), seriale
  ...
  (created by)
 3. ...
  (created by)
 4. 4. Krapopolis (2023), seriale
  ...
  (created by)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.