A smarmy lawyer whose education is deemed void by the bar is forced to attend a local community college with an extremely eclectic staff and student body.

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  

Ishte në kanal:

RED tv  Star TV  

Episodi vijues:

e martë
02:40
Grupi 2, Ep. 21
Sot
09:10
Grupi 2, Ep. 21
Sot
16:00
Grupi 2, Ep. 21
Sot
20:05
Grupi 2, Ep. 22
REKOMANDIMET
 • Alex and Co. (2015)

  e hënë
  image
  A group of friends studying in secondary school find their love for music after stumbling upon a banned room in their school.
 • Ridiculousness (2011)

  e hënë
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e hënë
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Teoria Big Beng (2007)

  e hënë
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.