Züli Aladag

actor

Ditëlindje: 1968

Aktor:

 1. ...
  Murat / Journalist
 2. 2. All in (2022), Film
  ...
  Polizist 2

Regjia:

 1. 1. Bloch (2002), seriale
 2. 2. Rage (2006), Film
 3. 5. Die Anwälte (2008), seriale
 4. 11. Irish Crime (2019), seriale

Regjisori:

 1. 1. E huaj (2010), Film

Skenaristi:

 1. 1. Tatort (1970), seriale
  ...
  (additional material)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.