poster

Il commissario Schumann

Der Kriminalist (2006)

Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Crime series about a police unit in Berlin's Friedrichshain - Kreuzberg district.

REKOMANDIMET
 • Barcelona Crime (2017)

  image
  With its expert and attractive crime squad run by Xavi Bonet and his charming partner Fina Valent, Barcelona can truly be proud of its homicide team: Xavi,...
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • Shades of Guilt (2015)

  image
  In the final analysis, it all comes down to guilt, different shades of guilt that one assumes in a single moment of thoughtlessness or in months of premeditated...
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.