Mars Horodyski

actor

Regjia:

  1. 3. Odd Squad (2014), Seriale
  2. 4. Dino Dana (2017), Seriale
  3. 5. Carter (2018), Seriale
  4. 7. Holly Hobbie (2018), Seriale
  5. 9. Hudson & Rex (2019), Seriale
  6. 11. Endlings (2020), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.