An actor returns home after a public meltdown. Partnering with his police detective friend, he tries to use his acting experience to solve real crimes.

Transmetimet në kanale:

AXN  

Ishte në kanal:

AXN Spin  SUPER RTL  

Episodi vijues:

e enjte
08:50
Carter 2, Ep. 8
e enjte
13:10
Carter 2, Ep. 8
e enjte
15:15
Carter 2, Ep. 9
e premte
08:55
Carter 2, Ep. 9
e premte
13:10
Carter 2, Ep. 9
e premte
15:15
Carter 2, Ep. 10
e hënë
08:45
Carter 2, Ep. 10
e hënë
13:00
Carter 2, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
 • NCIS: LA (2009)

  image
  The Naval Criminal Investigation Service's Office of Special Projects takes on the undercover work and the hard to crack cases in LA. Key agents are G. Callen and...
 • Air Crash Investigation (2003)

  image
  Një pamje e detajuar e arsyeve dhe hetimeve në disa prej rasteve më të njohura të defekteve ajrore në historinë e aviacionit.
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.