Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Dana is a 9-year old girl who loves dinosaurs. Her life changes forever when she's given a Dino Field Guide, which not only teaches her new things about dinosaurs, but gives her the power to imagine dinosaurs into real life.

Transmetimet në kanale:

Pikaboo  

Ishte në kanal:

Tip TV  SLO1  HTV3  RTRS  

Episodi vijues:

e premte
18:53
Dino Dana 3, Ep. 4
e shtunë
00:46
Dino Dana 3, Ep. 4
Sot
06:28
Dino Dana 3, Ep. 5
Sot
12:31
Dino Dana 3, Ep. 5
Sot
18:52
Dino Dana 3, Ep. 5
Sot
00:53
Dino Dana 3, Ep. 5
Nesër
06:28
Dino Dana 3, Ep. 6
Nesër
12:29
Dino Dana 3, Ep. 6
Nesër
18:50
Dino Dana 3, Ep. 6
Nesër
00:50
Dino Dana 3, Ep. 6
e hënë
06:29
Dino Dana 3, Ep. 7
e hënë
12:35
Dino Dana 3, Ep. 7
e hënë
18:53
Dino Dana 3, Ep. 7
e martë
00:48
Dino Dana 3, Ep. 7
REKOMANDIMET
 • Pinguinët e Madagaskarit (2008)

  image
  The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Inspired by the original Teen Titans series from Warner Bros. Animation, the character-driven comedy – based upon DC Comics characters – focuses on the funny that...
 • Xhorxhi Kureshtar (2006)

  image
  Follows the mischievous adventures of a Monkey by the name of George.
 • Wild Kratts (2010)

  image
  Chris and Martin Kratt are brothers who explore the wild throughout the world to learn more about animals and share conservation information. They have three...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.