As the A-Troupe dancers prepare for the regional dance competition, relationships and loyalties are put to the test at the Next Step studio.

Ishte në kanal:

Disney Channel  

REKOMANDIMET
 • WolfBlood (2012)

  image
  Wolfbloods have lived amongst us for centuries, disguising heightened senses & abilities and the majority of them blending in. Maddy and her parents are the only...
 • When Calls the Heart (2014)

  image
  Elizabeth Thatcher, a young woman from a wealthy family, moves to the small town of Coal Valley to be the new teacher. As she struggles to adapt to living on the...
 • Little House on the Prairie (1974)

  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.