Galina Stakhanova

actor

Ditëlindje: 1940

Aktor:

 1. ...
  Baba Manya
 2. 2. Yolki 3 (2013), Film
  ...
  Granny Manya
 3. 3. Yolki 5 (2016), Film
  ...
  Granny Manya

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.