poster

Yolki 5

Yolki 5 (2016)

Komedi | Rusi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 3.5/10

Fotot

Yolki 5Yolki 5Yolki 5Yolki 5Yolki 5

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Baba (2017)

  e martë
  image
  An weird but witty old woman is forced to deal with an ambiguous future after her country, family and the entire system of values are ruined. She is trying to...
 • Si ta shkruaj dashurinë (2014)

  e martë
  image
  Një shkrimtar fitues oskari në krizë largohet nga Hollivudi për të dhënë mësime shkrimi në një kolegj në bregdetin lindor, ku bie në dashuri me një nënë beqare që...
 • Shiva Baby (2020)

  e martë
  image
  College student Danielle is faced with a series of awkward encounters at a Jewish funeral service. Amongst overbearing relatives, she is rattled by the appearance...
 • Diell me shi (2013)

  e martë
  image
  "Nëse merr vetëm dhjeta në mësime, babai do të dhuroj pushime, që nuk i ke parë as në ëndrra". Ky është premtimi që Keko i bën djalit të tij Nikolo, ndërkohë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.