poster

Yolki 3

Yolki 3 (2013)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

Fotot

Yolki 3Yolki 3Yolki 3Yolki 3Yolki 3Yolki 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 10 gjërat që urrej tek ty (1999)

  image
  Julia Stiles, Heath Ledget. Një djalë dhe një vajzë që konsiderohen nga shoqëria si të çuditshëm bien në dashuri me njëri-tjetrin për shkak të një basti.
 • Shërbyesja nga Manhatani (2002)

  image
  Jennifer Lopez, Ralph Fiennes. Një kandidat për në senat bie në dashuri me një shërbyese hoteli, pasi gabimisht mendon se ajo është një vajzë e shtresës së lartë....
 • Vajzë e mbarë (2002)

  image
  Një grua e re e martuar, jeta mondane e së cilës merr një kthesë për keq kur ajo fillon një lidhje pasionante dhe të paligjshme me një djalë të stoqeve me çmime...
 • Dua (por nuk dua) (2004)

  image
  Puna e planifikueses së dasmave Loren Krendells është të bëjë mrekulli në dasmat e njerëzve të tjerë. Fatkeqsisht, në zgjidhjen e problemeve të jetës së saj, ajo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.