Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

PëRMBLEDHJE

A German woman from Franckfurt has been fired from her job in the bank when she receives news about her father's death. After that, she's informed she's the heiress of some land located in Masuria, Poland where her father spent three weeks at his nurse's home. She has to travel there in order to resolve her financial problems when she meets a Polish farmer who happens to be that nurse's brother.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Babi, më pranuan në kolegj (2006)

  image
  Justin Long, Jonah Hill. Pasi refuzohet nga çdo kolegj ku aplikon, një i ri dhe miqtë e tij krijojnë një shkollë imagjinare, pa menduar se të gjithë studentët e...
 • Dadoja 2: Të gjithë në Brazil (2015)

  image
  Philippe Lacheau, Alice David. Këtë herë Frenku, miqtë dhe e dashura e tij ndodhen për një vizitë në Brazil. Por një vizitë në xhungël do të shkojë si mos më keq...
 • Romantik i Lindur (2000)

  image
  Writer/director David Kane returns to the territory of his debut feature This Year's Love with this enjoyable London-based romantic comedy. The setting is a salsa...
 • Indijsko ogledalo (1985)

  image
  A village handball team gets close to the promotion to the top flight, but three of its residents try to ensure the success by bribing the referee.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.