PëRMBLEDHJE

Filmi franko-gjerman. Undine është historiane, ndërsa Christoph, zhytës profesionist. Të lidhur nga dashuria për ujin, të dy përfshihen në një marrëdhënie të fuqishme, por fatkeqësisht, s'është e mjaftueshme për Undinën që të harrojë zhgënjimet e lidhjes së mëparshme.

Fotot

UndinaUndinaUndinaUndinaUndinaUndinaUndinaUndinaUndina

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Çdo ditë ndryshe (2018)

  image
  Një 16-vjeçare dashurohet më një shpirt misterioz i cili zgjohet çdo ditë në një trup të ndryshëm. Duke ndjerë një lidhje të pashoqe, ata përpiqen përditë të...
 • Tre ngjyrat - E kuqe (1994)

  image
  Një modele e re, zbulon aksidentalisht se një gjykatës në pension ka dëshirë që të përgjojë telefonatat e fqinjëve thjesht për të ushqyer cinizmin e tij. Kandidat...
 • Adelina dhe rinia e përjetshme (2015)

  image
  2015. Blake Lively, Michiel Huisman. Një aksident me makinë i jep rini të përjetshme një vajze të lindur në fillim të shekullit të 20-të. Pas shumë vitesh vetmi,...
 • Historia e një fantazme (2017)

  image
  Nje njeri qe sapo ka nderruar jete kthehet ne shtepi si nje fantazme e mbuluar me carcaf te bardhe, per t'u rilidhur me bashkeshorten.Nje eksplorim kozmik i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.