PëRMBLEDHJE

Frazzled and struggling with writer's block, novelist Samantha (Deloach), along with her boyfriend, heads home to her late grandmother's home to spend Christmas. While at home with family, her grandmother's wise words reveal the true meaning of Christmas with Samantha at a time when she most needs encouragement.

Fotot

Reunited at Christmas

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.