PëRMBLEDHJE

Dr. Giberian është pjesë e ekipit të një stacioni hapësinor që po merret me studimin e Solarisit dhe bën një kërkesë urgjente për ardhjen e mikut të tij psikiatër Dr. Kris Kelvin në bord për tu marrë me një fenomen të çuditshëm që po ndodh atje dhe të mundohet ti gjejë një zgjidhje. Kur Krisi mbërrin në stacion, gjen atje vetëm dy anëtarë të mbijetuar të ekipit, të cilët janë duke u sjellë në mënyrë të frikshme. Krisi përballet me shumë të papritura dhe me personazhe të cilët nuk ia priste kurrë mendja që do të përballej aty.

Fotot

SolarisSolarisSolarisSolaris

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Limey (1999)

  image
  An ex-con, fresh out of prison, goes to L.A. to try to learn who murdered his daughter. However, he quickly finds that he is completely out of place with no...
 • Shpirtra binjakë (2015)

  image
  Nicholas Hoult, Kristen Stewart. Në një të ardhme ku nuk ekziston asnjë emocion, dy njerëz bien në dashuri me njëri-tjetrin, duke shkaktuar tension mes tyre dhe...
 • Ajo (2013)

  image
  Amy Adams, Scarlett Johansson. Një shkrimtar i vetmuar krijon një lidhje të pazakontë me sistemin e tij të ri kompjuterik, që është krijuar për t'i plotësuar atij...
 • Dy botët tona (2017)

  image
  Nje 16 vjecar, i lindur ne Mars, udheton drejt Tokes per te gjetur babain, por shume shpejt i shoqeruar edhe nga nje adoleshente ai vihet ne gare kunder kohes per...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.