Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.99/10
(101 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ian McKellen. Kapitulli i dytë i trilogjisë Hobit. Bilbo Bagins, magjistari Gandalf dhe 13 xhuxhat, me në krye luftëtarin Thorin, vazhdojnë misionin e tyre epik për të shkatërruar dragoin Smog dhe për të rimarrrë mbretërinë e Ereborit...

Fotot

Hobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i SmogutHobit 2: Shkatërrimi i Smogut

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • VËLLEZËRIT GRIM (2005)

  Sot
  image
  Koleksionistët e veprave artistike dhe mashtruesit, Xhejk dhe Vil Grim, udhëtojnë nga fshati deri në fshat dhe përfaqësohen si mbrojtësit e fshatarëve nga qeniet...
 • Terminator: Dark Fate (2019)

  Sot
  image
  Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.
 • Aquaman (2018)

  Sot
  image
  Arthur Curry mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantis dhe i duhet të bëjë një hap përpara për të udhëhequr njerëzit e tij dhe për tu bërë...
 • Dark Phoenix (2019)

  Sot
  image
  Jean Grey nis të zbulojë fuqi të jashtëzakonshme që e shndërrojnë atë në "Dark Phoenix". Tashmë, X-Men do t'ju duhet të vendosin nëse jeta e një prej anëtarëve të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.