PëRMBLEDHJE

Valerie's husband Darryl leaves for work as usual, but never returns. She hires private eye Shepard to find him. Soon he discovers that David had a second identity and obviously doesn't want to be found. But since Shepard is strongly attracted to the pretty Valerie, he investigates further and gets involved more than professionally.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nasty Love (1995)

  image
  When her elderly mother dies - apparently happy but in curious circumstances - her daughter travels home to Naples for the funeral. Staying on, she tries to piece...
 • Kloi (2009)

  image
  Catherine dhe David janë çift ideal në dukje. Ajo mjeke, ai një profesor i nderuar. Bashkëshortë të lumtur me një djalë të talentuar. Por kur Davidi vonohet për...
 • Çmendina Stonehearst (2014)

  image
  Kate Beckinsale, Jim Sturgess. Bazuar në tregimin e Edgar Allan Poe... Kur doktori i ri Eduard Nugeit, mbërrin në çmendinën Stonehearst, ai bën një zbulim të...
 • Punonjësi i natës (2020)

  image
  Tye Sheridan, Ana de Armas, Helen Hunt. Një vojerist, nëpunës i një hoteli, bëhet objekt i një hetimi vrasjeje.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.