poster

House of Cards

House of Cards (1968)

Krim, Dramë, Mister, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5/10

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.