Fotot

ShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirtiShpirti

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Twilight Saga Agimi i ri (2011)

  image
  K.Stewart, R.Pattinson. Kapitulli i 4 i sagës 'Twilight', Eduard dhe Bela janë në pritje të fëmijës së tyre, akoma palindur dhe përbën rrezik për Ujqërit dhe...
 • Histori spiunësh (1990)

  image
  Tre fletore të cilat kanë brenda sekrete ushtarake ruse bien në dorën e një publicisti britanik gjatë konferencës së një libri rus. Shërbimet sekrete britanike...
 • Magjia e dashurisë (2011)

  image
  Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens. Një ritregim modern i 'E bukura dhe bisha'. Një i ri simpatik dhe arrogant, mallkohet nga një shtrigë për të qenë po aq i shëmtuar...
 • Me çdo kusht (2009)

  image
  Idris Elba, Beyoncé Knowles, Ali Larter. Një menaxher i suksesshëm dhe i lumtur në martesën e tij, fillon të persekutohet nga një kolege pune, duke vënë në rrezik...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.