JOANNA KERNS

Regjia:

 1. 3. Dinastija (2017), Seriale
 2. 5. This Is Us (2016), Seriale
 3. 8. Nashville (2012), Seriale
 4. 13. Scrubs (2001), Seriale
 5. 14. Hitna služba (1994), Seriale

Aktor:

 1. ...
  Alison's Mom
 2. ...
  Maggie Seaver
 3. ...
  Lydia
 4. ...
  Elizabeth Cooper
 5. ...
  Emma
 6. ...
  Katy
 7. ...
  Diane Pappas
 8. ...
  Nancy
 9. ...
  Gail Connelly Metzger

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.