JAMES BURROWS

Regjia:

 1. 2. Partneri (2012), Seriale
 2. 7. Frasier (1993), Seriale
 3. 9. Povratak na novo, Seriale

Aktor:

 1. ...
  Roy Knight
 2. ...
  Simon
 3. ...
  Sam
 4. ...
  Liam Hughes
 5. 5. AT BRAUNI (2013), Seriale
  ...
  Thomas Brandon
 6. 6. Inbred (2011), Film
  ...
  Tim
 7. ...
  Harry
 8. ...
  Teasing kid
 9. 11. Nijemi svjedok (1996), Seriale
  ...
  Derren Blackburn
 10. ...
  Ali Neeson

Krijuesi:

Skenaristi:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.