TV1 Mreža

Emri
TV1 Mreža
Grup
Televizija BiH
Logo
TV1 Mreža
Adresa
Tešanjska 24
Qyteti
71000 Sarajevo
Vendi
Bosnjë-Hercegovinë
Kompania
Direktor TV Mreža d.o.o.
Rreth nesh
Mreža okuplja osam TV stanica u BiH, sa potpunom (95%) zemaljskom i kablovskom pokrivenosti.

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.