National Geographic DK

Emri
National Geographic DK
Grup
Danish television
Logo
National Geographic DK
Vendi
Danimarkë

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.