BVN

Emri
BVN
Grup
Danish television
Logo
BVN
Vendi
Danimarkë

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Bosnjë-Hercegovinë

  • Mtel

Gjermani

  • Unitymedia

Zvicër

  • Swisscom

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.