Fotot

SHUBSHSHUBSHSHUBSHSHUBSH

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Romanzo popolare (1974)

  e hënë
  image
  50 year old Giulio (Tognazzi) and his 17 year old goddaughter, Vincenzina (Muti) fall madly in love with each other and soon are wed. Giulio's jealousy gets in...
 • I parezistueshmi (2020)

  e hënë
  image
  një specialist i strategjisë politike për Partinë Demokratike, punon në fushatën e një veterani që kandidon për kryetar të një qyteti të vogël në Wisconsin. Gary...
 • Rrugëtim Kujtimesh (1967)

  e hënë
  image
  Joana dhe bashkëshorti i saj arkitekt, Mark Uallas janë martuar prej një dekade dhe marrëdhënia e tyre është bërë shumë e vështirë. Teksa udhëtojnë nga shtëpia e...
 • Më e popullarizuara (2009)

  e hënë
  image
  Një vajzë e re vendos të marrë pjesë në konkursin Chatterbox, për të vërtetuar që mund të bëhet me popullore se shoqja e saj e pakëndshme. Por me kalimin e kohës...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.