Слики

Спајање срдаца

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Време љубави (1966)

  image
  Време љубави је југословенски црно-бели љубавни омнибус филм снимљен 1966. године у режији Владе Петриќа и Николе Рајчиќа. Састоји се од две приче. Прва прича:...
 • Чарлијев свет (2012)

  image
  Чарлијев свет се заснива на популарном роману Стивена Чбоского ученику првог разреда, Чарлију(Логан Лерман), који се у својој средњој школи увек држи пострани,...
 • Форест Гамп (1994)

  image
  Историјата на САД од 1950-ите до 1970-ите ја гледаме од перспектива на човек од Алабама со коефициент на интелигенција 75 којшто повторно се здружува со...
 • Добриот Вил Хантинг (1997)

  image
  Драма за бунтовниот 20-годишен чистач на МИТ, Вил Хантинг, надарен со фотографска меморија, кој се дружи со своите пријатели од Јужен Бостон, неговиот најдобар...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.