poster

Away

Away (2016)

Драма, Криминал | Обединетото Кралство
Режисер: David Blair

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Set in the seaside town of Blackpool, two kindred spirits form an unlikely friendship.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • У спаваќој соби (2001)

  image
  Тодд Фиелдс "Ин тхе Бедроом" онлy слоwлy ревеалс итс реал субјецт ин а сторy тхат хас а схоцкинг реверсал ат тхе енд оф тхе фирст ацт, анд тхен лоокс море дееплy...
 • Визија (2018)

  image
  Французинката Жана доаѓа во Јапонија во потрага по ретка медицинска билка, која според легендата се појавува еднаш во 997 години. Таа се среќава со шумарот Томо,...
 • Помош (2021)

  image
  Сара (Џоди Комер) е паметна, но никогаш не се вклопувала ниту во образованието ниту во работата. Нејзиното семејство ѝ кажало дека никогаш нема да постигне ништо,...
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.